Haber

LIQUI MOLY ödülleri üçledi

“Sport Auto” okurlarının tercihine göre LIQUI MOLY ilk sırada. LIQUI MOLY’yi art arda üçüncü yıldır en iyi yağ markası olarak seçiyorlar. Alman “Sport Auto” dergisinde her şey yüksek beygir güçlü spor arabaları etrafında dönüyor. Dolayısıyla okurlar tıpkı arabalarda olduğu gibi motor yağında da yüksek performansa büyük önem veriyor.

LIQUI MOLY Genel Müdürü Günter Hiermaier, “birçok markanın kol gezdiği bir pazarda sürekli olarak en iyi seçilmek bizim için harika bir başarı,” diyor. Hiermaier için okurların bu tercihi çok anlamlı: “Çünkü Sport Auto okurları teknik konularla çok içli dışlı ve yüksek performanslı araçlar için yağın öneminin farkındalar.” Onlar için motor yağı, bir kez doldurulduktan sonra gözden ve gönülden ırak şekilde görevini yerine getiren herhangi bir sıvıdan ibaret olmayıp aracın işletim güvenliği ve değerinin korunması açısından büyük öneme sahip.

Motor sporlarında böyle bir güvenilirlik son derece önemli. Neticede yağ, yarışlarda en zorlu koşullara maruz kalıyor ve sürekli olarak yeteneklerini kanıtlamak zorunda. Günter Hiermaier, “Nasıl ki yağlarımız yarış pistlerinde kendini kanıtlamak zorundaysa, markamız da her gün atölyede, galericide, yetkili satıcıda, yani ürünlerimizin bulunduğu her yerde kendini kanıtlamak zorunda,” diyor. O yüzden bu, Genel Müdür’e göre, geçtiğimiz yıllarda medyadaki çok çeşitli organlarda kazanılan çok sayıda okur ödülüne rağmen çantada keklik bir sonuç değil. “Bu tıpkı bir motor sporları takımı gibi. Başarı, ancak her seferinde elinden gelenin en iyisini yapmak suretiyle sürdürülebilir.”